E-Infinity recycle White

Välj Variant

E-Infinity recycle White

e-Infinity Recycled White är en prisvärd reklampenna lämpad för 360 Kommuniktion. 360 Kommunikation innebär märkning runt om hela pennkroppen som kan utföras med 4 olika trycktekniker; Pattern: Rundscreen i 1-4 färger (PMS), Digitaly: Digitaltransfer i 4-färg (CMYK), I-Light 3D: Upphöjt tryck i 1-4 glansiga UV-färger (PMS), Velvet 3D: Flocktryck/Sammetstryck i 1-färg som ger mjuk beröring. Dessa tekniker kan också med fördel kombineras för en mer visuell upplevelse och kraftfullare kommunikation. e-Infinity Recycled är tillverkad i100% återvunnen ABS-plast. Pennan finns i 11 färgkombinationer.


Priser
Antal 500 1000 2000 5000 10000
Pris/st 12,80 9,40 8,60 8,10 7,90
Hos oss får du:
   Alltid personlig service med genomgång av din önskade beställning.
   Du får alltid ett korrektur innan beställningen blir bindande.

Beräkna pris

Antal  (Minsta antal 500 st)
Märkning
Produktfärg

Vit / pms vit


Totalt pris
kr


Prisspecifikation
Fråga oss om produkten. Observera att vi endast säljer till företag och organisationer.

st

   08-7810400
   info@screenbolaget.se



Erga

Erga är en italiensk tillverkare av pennor med hela 50 års erfarenhet av profilreklam. Genom konstant forskning och en stark vilja att utvecklas har Erga framgångsrikt lyckats positionera sig i framkant när det kommer till produktion och automatiserade trycktekniker. I sortimentet finns en mängd stilfulla pennor som designats med hög känsla för kvalitet och speciellt anpassats för att rymma personliga och kundunika reklamtryck.


Visa samtliga produkter frånErga
Artikelnummer 50508 0220 A
Vikt 9g
Ursprungsland Italien
Längd 140mm
Allmän information Mer information Tillverkarens Artnr: EIProdukttyp: Miljöpenna Återvunnen plastStatistikkod: 9608109200
Prisinformation Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original.
Lagersaldo 50508-0220-A 11 445 st